Abril
The groove messengers
Dijous 22 d’abril / 19:30h 

Milano Jazz Club · Barcelona

Carlos Sarduy & The Groove Messengers

The groove messengers
Dijous 22 d’abril / 21:00h 

Milano Jazz Club · Barcelona

Carlos Sarduy & The Groove Messengers

Ebri Knigh
Divendres 23 d’abril / 20:00h 

Sala Stroika · Manresa

EBRI KNIGHT

ENTRADES EXHAURIDES

Latin Jazz Session
Divendres 23 d’abril / 19:15h 

Diobar · Barcelona

Latin Jazz Session

ENTRADES EXHAURIDES

Guiu Cortes
Dissabte 24 d’abril / 19:30h

Teatre Cal Ninyo · Sant Boi de Llobregat

GUIU CORTÉS

Lavanda + Brott
Dissabte 24 d’abril / 18:30h 

Sala Zero · Tarragona

Lavanda + Brott

Itaca Band
Dissabte 24 d’abril / 20:00h

La Daurada · Vilanova i La Geltrú

Itaca Band

Camil Arcarazo Quartet
Dissabte 24 d’abril / 20:00h

Soda Acústic · Barcelona

Camil Arcarazo Quartet

Mar de leva
Dissabte 24 d’abril / 19:00h 

Sinestesia · Barcelona

Mar de leva

Therematic
Dissabte 24 d’abril / 13:00h 

Bar del Sidecar · Barcelona

Therematic

Anabel Lee
Dissabte 24 d’abril / 19:30h 

Sala Rasa64 · Terrassa

Anabel Lee + Arenque

Eterna Joventut
Dissabte 24 d’abril / 12:30h 

Freedonia · Barcelona

Eterna Joventut

Halldor Mar
Diumenge 25 d’abril / 19:00h 

Vade Música · Sabadell

Halldor Mar (concert acústic)

TMATNB
Diumenge 25 d’abril / 20:00h 

La Nau · Barcelona

TMATNB

ENTRADES EXHAURIDES

Maig
Les Buch
Dissabte 1 de maig / 20:00h 

Sala Rasa64 · Terrassa

Les Buch + Psicodrama

Els 3 Sonats
Dissabte 1 de maig / 19:15h 

Diobar · Barcelona

Els 3 sonats

Flamaradas
Diumenge 2 de maig / 12:00h

Els Pagesos · Sant Feliu de Llobregat

Flamaradas

Sr.Chinarro + Canciones de Nadie
Dijous 6 de maig / 20:00h 

Wolf · Barcelona

Sr.Chinarro ‘En acústic’ + Canciones de Nadie

Mabel Flores
Dijous 6 de maig / 20:30h

Salamandra · L’Hospitalet de Llobregat

Mabel Flores

A Contra Blues
Divendres 7 de maig / 20:00h 

Salamandra · L’Hospitalet de Llobregat

A Contra Blues

Kumbara
Divendres 7 de maig / 20:30h 

La Mirona · Salt

Kumbara

Itaca Band
Dissabte 8 de maig / 20:00h 

RedStar · Valls

Itaca Band

ENTRADES EXHAURIDES

Alan & la generación decapitada acústica
Dissabte 8 de maig / 19:00h 

Sinestesia · Barcelona

Alan & la generación decapitada acústica

Bratia
Dissabte 8 de maig / 18:00h 

Sunset Jazz Club · Girona

Bratia

Bratia
Dissabte 8 de maig / 20:00h 

Sunset Jazz Club · Girona

Bratia

Ferran Palau
Dissabte 8 de maig / 19:30h 

Sala Zero · Tarragona

Ferran Palau

ENTRADES EXHAURIDES

Serch + The Polar Tree
Dissabte 8 de maig / 19:00h 

The Garage (Espai Zowie) · L’Hospitalet de Llobregat

Serch + The Polar Tree

La Mamba Sonora
Dissabte 8 de maig / 20:00h 

Sala Rasa64 · Terrassa

La Mamba Sonora

Itaca Band
Dissabte 8 de maig / 18:00h 

RedStar · Valls

Itaca Band

Mabel Flores
Diumenge 9 de maig / 12:00h 

FRED ASTAIRE · Terrassa

Mabel Flores (Acústic)

Beautiful One Monamí & Tini
Diumenge 9 de maig / 13:00h 

The Void · L’Hospitalet de Llobregat

Beautiful Ones: Monamí & Tini

JOAN VÁZQUEZ – “Feeling Good Tour”
Dimarts 11 de maig / 20:00h 

Sala Barts · Barcelona

JOAN VÁZQUEZ
“Feeling Good Tour”

Joan Rovira
Divendres 14 de maig / 20:00h 

Sala Clap · Mataró

Joan Rovira

Zebrass
Divendres 14 de maig / 20:00h

1876 Vilafranca · Vilafranca del Penedès

Zebrass

Tito Falsalarma
Divendres 14 de maig / 20:00h 

Wolf · Barcelona

Titó (falsalarma)

Germà Negre
Dissabte 15 de maig / 20:00h 

Lo Submarino · Reus

Germà Negre

Mazoni
Dissabte 15 de maig / 20:00h 

Espai Orfeó · Lleida

Mazoni

Crisbru
Dissabte 15 de maig / 20:00h 

Taller de Músics 24 · Barcelona

Crisbru

Rombo
Dissabte 15 de maig / 20:00h 

LA DESKOMUNAL · Barcelona

Rombo

sidonie
Dissabte 15 de maig / 20:00h 

Sala Clap · Mataró

Sidonie
‘en acústic’

ENTRADES EXHAURIDES

Mireia Inglés
Dissabte 15 de maig / 18:00h 

Taller de Músics 24 · Barcelona

Mireia Inglés

La Tosca-Brava
Dissabte 15 de maig / 19:00h 

L’Alternativa · La Bisbal

La Tosca Brava

Ferran Palau
Diumenge 16 de maig / 19:00h

1876 Vilafranca · Vilafranca del Penedès

Ferran Palau

Claraguilar
Diumenge 16 de maig / 19:30h 

El Pumarejo · L’Hospitalet de Llobregat

CLARAGUILAR

Sybarites
Diumenge 16 de maig / 20:00h 

La Nau · Barcelona

Sybarites

Carolina Alabau
Divendres 21 de maig / 20:00h

Voilà! · Manresa

Carolina Alabau

Relat
Divendres 21 de maig / 20:00h

Sala Clap · Mataró

Relat

Dissabte 22 de maig / 20:00h

El Paraigua · Barcelona

Alice & the Wonders

Itaca Band
Dissabte 22 de maig / 20:00h

La Mirona · Salt

Itaca Band

El Chaman Rumbero i les Rumberes
Dissabte 22 de maig / 20:00h

L’ALTERNATIVA · La Bisbal

El Chaman Rumbero i les Rumberes

Ariox
Dissabte 22 de maig / 20:00h

Sala Clap · Mataró

Ariox

AI-V
Dissabte 22 de maig / 20:30h

ESPAI Z0W1E · L’Hospitalet de Llobregat

AL-V

ENTRADES EXHAURIDES

Lu Rois
Diumenge 23 de maig / 12:00h

Fred Astaire · Terrassa

Lu Rois

Polseguera
Divendres 28 de maig / 20:30h

Heliogàbal · Barcelona

Polseguera

La Sra. Tomasa
Dissabte 29 de maig / 19:30h 

Sala Apolo · Barcelona

Caníbal presenta: La Sra. Tomasa

Itaca Band
Dissabte 29 de maig / 18:00h

Cafè del Teatre · Lleida

Itaca Band

ENTRADES EXHAURIDES

Itaca Band
Dissabte 29 de maig / 20:00h

Cafè del Teatre · Lleida

Itaca Band

ENTRADES EXHAURIDES

Núria Graham
Dissabte 29 de maig / 20:00h

Espai Orfeó · Lleida

Núria Graham

WAX & BOOGIE
Dissabte 29 de maig / 20:00h

El Paraigua · Barcelona

WAX & BOOGIE

Yudi Saint X
Dissabte 29 de maig / 20:00h

El Vapor – Casa de la Música · Terrassa

Yudi Saint X

SEGONAMÀ
Dissabte 29 de maig / 20:00h 

Lo Submarino · Reus

Segonamà

The Kinky Coo Coo's
Dissabte 29 de maig / 15:00h

Sala Upload · Barcelona

The Kinky Coo Coo’s

Duot
Dissabte 29 de maig / 20:00h

Sunset Jazz Club · Girona

Duot

Álvaro Suite
Dissabte 29 de maig / 20:00h

L’Oncle Jack · L’Hospitalet de Ll.

Álvaro Suite

sidonie
Dissabte 29 de maig / 20:00h 

Sala Rasa64 · Terrassa

Sidonie
‘en acústic’

Valentina & The Electric Post
Dissabte 29 de maig / 19:00h

ELS PAGESOS · SANT FELIU DE LLOBREGAT

Valentina & The Electric Post

La Sentina
Diumenge 30 de maig / 14:15h

Heliogàbal · Barcelona

La Sentina

Laura Valls
Diumenge 30 de maig / 12:00h

Fred Astaire · Terrassa

Laura Valls

Juny
MARCEL I JÚLIA
Dissabte 5 de juny / 20:00h 

Espai Orfeó · Lleida

Marcel i Júlia

The Mooh
Dissabte 5 de juny / 19:00h 

Sinestesia · Barcelona

The Mooh

ENTRADES EXHAURIDES

Daniel Blanch, Júlia Farrés Llongeras
Dissabte 5 de juny / 20:00h 

Nota 79 · Barcelona

Daniel Blanch, Júlia Farrés Llongeras

Smoking Souls
Dissabte 5 de juny / 19:30h 

Sala Apolo · Barcelona

Caníbal presenta: Smoking Souls

Desirée Diouf and the Solution y Orquestra de Ermesinde
Dissabte 5 de juny / 19:30h 

Marula Cafè · Barcelona

Desirée Diouf and the Solution y Orquestra de Ermesinde

Seward
Dijous 10 de juny / 20:00h 

La Deskomunal · Barcelona

Seward

Deadyard
Dissabte 12 de juny / 15:00h 

Sala Upload · Barcelona

Deadyard

MARCEL I JÚLIA
Dissabte 12 de juny / 20:00h 

RedStar · Valls

Marcel i Júlia

Pedro Javier González TRIO
Diumenge 13 de juny / 19:00h 

Nota 79 · Barcelona

Pedro Javier González TRIO

Serch + Rooms
Divendres 18 de juny / 19:00h 

La Mirona · Salt

SERCH + Rooms

Germà Negre
Divendres 18 de juny / 20:00h 

Sala Clap · Mataró

Germà Negre

Desirée Diouf and the Solution y Orquestra de Ermesinde
Dissabte 19 de juny / 19:30h 

Marula Cafè · Barcelona

Desirée Diouf and the Solution y Orquestra de Ermesinde